OLIVERS Petfood objął opieką psy pracujące w Stowarzyszeniu Zwierzęta Ludziom. Ta wyjątkowa organizacja non-profit działająca od sześciu lat skupia terapeutów, wolontariuszy i przewodników psów, którzy swoją pracą i zaangażowaniem wspierają wiele ośrodków edukacyjnych, terapeutycznych i rehabilitacyjnych w Warszawie i okolicach.

OLIVER’Petfood objął patronatem psy szkolące się i  pracujące w Stowarzyszeniu i dostarcza im karm najwyższej jakości, by mogły w dobrym zdrowiu i kondycji uczestniczyć w zajęciach dogoterapeutycznych prowadzonych przez Stowarzyszenie Zwierzęta Ludziom.  

Stowarzyszenie jest organizacją utrzymującą się z grantów, datków i darowizn. Możesz wesprzeć jej działania kupując karmę, gryzaki , smakołyki OLIVER’S w sklepie PSIESMAKI.COM. Na każdy zakup z asortymentu OLIVER’S dokonany z użyciem kodu rabatowego SZL2014oliv otrzymasz rabat  10%  a OLIVER’S przekaże 10% wydanej kwoty Stowarzyszeniu Zwierzęta Ludziom, do wykorzystania na cele określone statutem stowarzyszenia. O działaniach Stowarzyszenia możesz przeczytać tu :  www.zwierzetaludziom.plBAVARIATeam.pl – zespół stworzony przez Małgorzatę Woźniak, prekursorkę mantrailingu w Polsce. BavariaTeam.pl propaguje nowoczesną wiedzę nt. tropienia i poszukiwania ludzi organizując warsztaty tropieniowe dla chętnych w całej Polsce oraz przygotowuje liczne spotkania, szkolenia, seminaria i obozy prowadzone przez doświadczonych fachowców, specjalistów, zawodników i trenerów czasie których miłośnicy psich aktywności mogą rozpocząć przygodę ze sportami kynologicznyczmi lub pogłębiać swoją wiedzę i doskonalić umiejętności. 

Informacje o prowadzonych szkoleniach znajdziecie na stronie : www.bavariateam.pl

Centrum Edukacji Kynologicznej PerfecDog  - miejsce przyjazne psom i ich przewodnikom, gdzie pies i jego potrzeby są zawsze na pierwszym miejscu. Dzięki  PerfectDog zajęcia i  szkolenie psów to nie tylko perfekcyjne wykonywanie komend, ale przede wszystkim dbanie o dobre relacje pomiędzy psem a jego opiekunem a także psie bezpieczeństwo i dobrostan. Podczas szkolenia w PerfectDog, psy i opiekunowie uczą się nie tylko techniki wykonywania poleceń. Przewodnicy dowiadują się  jak pomóc psom poznać „ludzki" świat i panujące w nim zasady. Dzięki PerfectDog dowiesz się jak sprawić by psa i jego opiekuna łączyła przyjaźń i partnerskie relacje.  

Szkoleniowcy PerfectDog pomogą Ci dobrać odpowiednią karmę OLIVERS w zależności od potrzeb i wieku Twojego psa.   www.perfectdog.com.pl

Psie ABC – to miejsce w Warszawie dla każdego, komu zależy na budowaniu pozytywnych relacji z psem, gwarantujące indywidualne podejście do każdego pupila i jego właściciela. Trenerzy w ośrodku Psie ABC kładą szczególny nacisk na kształtowanie wzajemnego zaufania i poczucia bezpieczeństwa. Szkolenie w Psie ABC to nie tylko praca ale i świetna zabawa, a zajęcia odbywają się na ogrodzonym placu w centrum warszawskiego Ursynowa.

Szkoleniowcy w Psie ABC pomogą Ci dobrać odpowiednią karmę OLIVERS w zależności od potrzeb i wieku Twojego psa.   www.psieabc.pl

 

Stowarzyszenie Mopsy w Potrzebie - jesteśmy organizacją non profit, której celem statutowym jest pomoc psom, w szczególności rasy mops, wymagającym leczenia i szukającym nowych domów. Zwykle są to odzyskane z pseudohodowli  suczki, wyeksploatowane wielokrotnymi porodami, brudne, zaniedbane pod względem fizycznym i psychicznym. Podczas pobytu w naszych Domach Tymczasowych są leczone, a przede wszystkim odzyskują wiarę w człowieka.

Pomagamy również mopsom, dla których z różnych powodów nie ma już miejsca w dotychczasowym domu. Znajdujemy im nowe, kochające rodziny, które potrafią otoczyć te skrzywdzone psiaki opieką i miłością, podzielić się z nimi swoim sercem i kanapą...

Kupując w sklepie karmy, gryzaki, smakołyki z asortymentu OLIVER'S podaj kod : dlamopsa - otrzymasz 10 % rabatu a 10 % z wydanej przez Ciebie kwoty OLIVERS przekaże Stowarzyszeniu Mopsy w Potrzebie.

Jeżeli nie jest Ci obojętny los smutnych pomarszczonych mordek, zatrzymaj się u nas na chwilę. Ty też możesz pomóc... www.mopsywpotrzebie.pl

STOWARZYSZENIE MOPSY W POTRZEBIE

KRS: 0000511948

Oferta:


OLIVERS dla PSÓW