60 par startujących, wspaniała atmosfera, świetna organizacja i obfitość nagród dla uczestników  - tak jednym zdaniem można opisać sportowe spotkanie zorganizowane przez Klub Sportowy ALTO

Niech żałują Ci co nie byli i Ci, co nie zdążyli wpisać się na listę startową. Miejsca rozeszły się jak ciepłe bułeczki, a zainteresowanie było tak duże, że organizatorzy zamiast jednego dnia startowego  – zarezerwowali na przebiegi cały weekend.  Ponieważ w Polsce w tej chwili brak jest oficjalnie organizowanych zawodów obedience, zawodnicy, zarówno Ci zaawansowani jak i początkujący wykorzystują każdą możliwą okazję by zmierzyć się z warunkami podobnymi do tych panujących na zawodach. Różnica między zawodami a przebiegami treningowymi polega na tym, że zawody to start na 100% a przebiegi treningowe oceniane są jak starty, jeśli przebieg wyszedł pomyślnie. A jeśli zawodnik w trakcie stwierdzi, że powinien przepracować jakieś ćwiczenie na ringu, może w trakcie przebiegu zrezygnować z klasyfikacji i dokończyć przejście według własnego planu i potrzeb wynikających z treningu.
Mamy nadzieję, że starty były dla wszystkich fajną przygodą, kolejnym doświadczeniem i nauką, nad czym jeszcze należy popracować przed kolejnymi startami. Impreza przygotowana przez Klub Sportowy ALTO  zgromadziła uczestników z całej Polski oraz bardzo liczne grono sponsorów. Cieszymy się , że OLIVER'S Petfood oraz PSIESMAKI.COM mogły ufundować nagrody w takich konkurencjach jak, m.in. : najlepsze przejście między ćwiczeniami, najstarszy pies w klasie "0" z oceną doskonałą czy dla ostatniej pary w każdej klasie. Gratulujemy wszystkim uczestnikom i do zobaczenia na kolejnych zawodach !!

A dla udokumentowania tego wydarzenia dołączamy kilka zdjęć :)

Oferta:


OLIVERS dla PSÓW