The Nose Knows 17-19.03.2017_8Ach cóż to był za weekend!! Pełen wytężonej pracy psich nosów i ich przewodników, niespodziewanie różnorodny - jeśli chodzi o psich uczestników. W trzydniowych warsztatach uczestniczyły psiaki w rożnym wieku, różnych ras i wydawać by się mogło na pierwszy rzut oka, że niekoniecznie stworzone do pracy nosem...Nic bardziej mylnego!! Po trzech dniach ćwiczeń i pracy pod okiem dwóch instruktorek - Katarzyny Patej (Zendog.pl) i Anny Gadomskiej (Psyhauterapia.pl) wszystkie psy - niektóre nieśmiało a niektóre z impetem i mnóstwem energii :) - pokazały nam swoje talenty. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w pracy z psami o różnych charakterach, potrzebach i możliwościach - obie instruktorki potrafiły dostosować poziom i trudność ćwiczeń do psich indywidualności, zwracając ogromną uwagę na ich samopoczucie i emocje. Przewodnicy otrzymali solidną porcję wiedzy i narzędzi do dalszej pracy- mamy nadzieję, że złapaliście bakcyla i ponownie znów się wkrótce spotkamy na kolejnych sesjach!

17-19.03.2017

Wszystkim z Was, którzy chcieliby rozpocząć albo kontynuować pracę z detekcji zapachu polecamy zajęcia z Katarzyną i Anną oraz warsztaty przez nie organizowane.
Już dziś zapraszamy na kolejne warsztaty z Wesleyem Visscherem. Spotkanie i pracę z Wesleyem polecamy psom w każdym wieku i każdej rasy - wszak każdy pies ma nosa . Jeśli chcesz uczestniczyć w cyklicznych zajęciach z detekcji zapachu albo zapisać się na trzydniowe seminarium z Wesleyem- skontaktuj się z Katarzyną ( Zendog.pl) lub Anną (psyhauterapia.pl)

 

Newsletter

Nadchodzące wydarzenia:

Brak wydarzeń

Facebook