GAMEDOG_2W ofercie PSIESMAKI.COM dostępne są produkty GAMEDOG Performance Nutrition.

Produkty GAME DOG powstały z myślą o psach sportowych. Do dla nich stworzono linię ekskluzywnych produktów o bardzo wysokiej zawartości aktywnych składników, które korzystnie wpływają na prawidłowy rozwój i budowanie mięśni szkieletowych,  chronią stawy, przygotowują organizm do wysiłku związanego z treningiem lub zawodami a także pomagają w odbudowie, rekonwalescencji  i  zmniejszają objawy w stanach chorobowych związanych z układem szkieletowo-mięśniowym.

 

W ofercie następuje suplementy:

GAMEDOG_4GAME DOG AniFlexiFit - dedykowany aktywnym, pracującym czy startującym w zawodach psom oraz psom otyłym. Wysoka zawartość karnityny przyspiesza spalanie tkanki tłuszczowej, podnosi poziom energii,  wytrzymałość  poprawia ogólną kondycję i regenerację organizmu. Kolagen wspomaga  prawidłowy rozwój, odżywianie stawów przyspiesza odbudowę ścięgien, więzadeł i kości po urazach. W opakowaniach 500 g i 250 g.

 

 

 

GAMEDOG_5GAMEDOG AniFlexi+ - dla psów po urazach, kontuzjach i  psów w czasie intensywnego wzrostu – szczególnie polecany młodym psom raz dużych i olbrzymich oraz psom ze stwierdzonymi stanami zapalnymi stawów, zwyrodnieniami czy dysplazją. Wysoka zawartość kolagenu, glukozaminy , siarczanu chondroityny oraz MSM to cechy szczególne tego preparatu. W opakowaniach 500 g i 250 g.

 

 

 

GAMEDOG_1GAMEDOG Spirulina Organic – czyli naturalne bogactwo aminokwasów, witamin oraz mikroelementów.  Źródło roślinnych przeciwutleniaczy oraz chlorofilu, który stymuluje układ odpornościowy, działa przeciwbakteryjnie, poprawia pigmentację skóry i sierści, neutralizuje nieprzyjemne zapachy wydzielane przez zwierzęta.  W opakowaniach 200 g.

 

 

 

 

GAMEDOG_3GAMEDOG HMBCa - suplement diety wspomagający rozbudowę i prawidłowe funkcjonowanie mięśni, a co za tym idzie wyniki sportowe. Polecany tez w czasie rekonwalescencji, osłabieniu i niechęci do ruchu przy miopatiach, zwyrodnieniach stawów. HMB przeciwdziała zanikowi mięśni i przyspiesza regenerację organizmu. W opakowaniach 200 g.

 

 

 

 
Wszystkie preparaty do kupienia w sklepie PSIESMAKI.COM .
Zapraszamy do sklepu : GAMEDOG

Newsletter

Nadchodzące wydarzenia:

Brak wydarzeń

Facebook