WARSZTATY z DOMINIQUE OLEARTS 13-14.06.2015 R_3Po raz kolejny, dzięki warsztatom zorganizowanym przez BavariaTeam.pl PSIESMAKI.COM gościły uczestników zainteresowanych pracą węchową. Tym razem dwudniowe, intensywne warsztaty dla 10 zespołów oraz bardzo licznej grupy obserwatorów poprowadził Dominique Olearts, z Belgii. Trener zajmujący się szkoleniem psów towarzyszących, ratowniczych, patrolujących a szczególną uwagę poświęcający szkoleniu psów pracujących dla wojska, policji i innych służb przy wyszukiwaniu materiałów wybuchowych i innych substancji.

 

Dominique w swojej pracy stosuje wyłącznie metody pozytywne, w pracy węchowej wykorzystuje kliker, zwraca baczną uwagę na psie emocje, komunikację z człowiekiem i respektowanie psich potrzeb. W zależności od psa potrafi błyskawicznie dostosować lub zmienić metody szkoleniowe, tak by każdy trening zakończył się sukcesem – czego mogli doświadczyć wszyscy uczestnicy warsztatów.

Seminarium składało się z części teoretycznej – wykładu, omawiania filmów i przykładów – oraz części praktycznej, prowadzonej i dostosowanej indywidualnie do potrzeb każdego psa.

Dziękujemy wszystkim za przybycie i mamy nadzieję, że spotkanie z Dominikiem zachęciło Was do dalszej pracy i rozwijaniem umiejętności Waszych psów. Do zobaczenia na kolejnym spotkaniach w PSIESMAKI.COM.

 13-14.06.2015 

Newsletter

Nadchodzące wydarzenia:

Brak wydarzeń

Facebook