Po raz kolejny PSIESMAKI.COM miały zaszczyt i przyjemność gościć w swych skromnych progach Magdalenę Łęczycką.  Zawodniczkę obedience, tegoroczną reprezentantkę Polski na Mistrzostwach Świata Obedience w Turynie, doskonałą trenerkę, współwłaścicielkę szkoły dla psów ANIMAG  i niezwykłą postać w świecie polskich sportów kynologicznych.

Magda startuje od lat ze swoimi psami w zawodach, regularnie dokształca się u najlepszych zagranicznych szkoleniowców  i zawodników takich jak Maria Brandel  czy Siv Svendsen oraz jest zapraszana przez grupy sportowe w Polsce i Europie do prowadzenia seminariów obedience.

Pełna pasji i  zaangażowania z chęcią dzieli się swoją zdobytą przez lata wiedzą i doświadczeniem z każdym , kto potrzebuje w treningu pomocy, wsparcia czy dodatkowej motywacji.

Prowadzone przez nią warsztaty były pierwszymi, w których udało się połączyć część teoretyczną z ćwiczeniami, z przepracowaniem omawianych tematów. Magda przekazała uczestnikom potężną dawkę wiedzy zobrazowaną licznymi filmikami i przykładami. Tematów wykładów było sporo, ilość informacji czasami przytłaczała ale wszyscy uczestnicy starali się notować każde słowo bo przygotowane przez Magdę materiały bardzo porządkowały wiedzę o wychowaniu szczeniaka, niezbędnych narzędziach do pracy z psem, komunikacji w treningu sportowym, rutynach, emocjach i systemie przygotowań do zawodów.

Mamy nadzieję, że wszyscy uczestnicy warsztatów wyjechali usatysfakcjonowani zajęciami, zdobytą wiedzą, nowymi pomysłami na treningi. Mamy nadzieję, że warsztaty z Magdaleną wpiszą się na stałe w Wasze plany treningowe .

Życzymy Wam powodzenia i sukcesów w pracy z psami i prosimy o trzymanie kciuków za start Magdy na Mistrzostwach Świata Obedience w Turynie, 18-21 czerwca 2015 r.

Newsletter

Nadchodzące wydarzenia:

Brak wydarzeń

Facebook