Po raz pierwszy, i mamy nadzieję nie ostatni, gościliśmy w naszych progach Ewę Pawlikowską.

Ewa jest absolwentką biologii ze specjalizacją z zoologii Uniwersytetu Wrocławskiego, certyfikowanym petsitterem, uczestniczką kursu trenerskiego CANID, wolontariuszką Fundacji Miasto Kotów i edukatorem prozwierzęcym.
Chcąc połączyć wiedzę zdobytą na studiach ze swoją pasją, jaką jest pierwsza pomoc (z którą jej przygoda zaczęła się w 2003 roku, kiedy ukończyła podstawowy KPP) i zamiłowanie do przyrody, stworzyła autorski program kursu pierwszej pomocy dla opiekunów zwierząt.

Mamy nadzieję, że przygotowana przez Ewę prelekcja, praktyczne zajęcia z bandażowania i pomocy przedmedycznej a także budzące największe emocje szkolenie z udzielania pierwszej pomocy na fantomie o wdzięcznym imieniu Azor, pozwoli uczestnikom warsztatów na sprawne i świadome działania ratujące psie życie. Przywracanie psu oddechu i akcji serca już nie jest trudne i niemożliwe do wykonania.

Dziękujemy Ewie za solidną porcję bardzo potrzebnej wiedzy, przekazanie nowych umiejętności i usystematyzowanie zagadnień związanych z psim i kocim zdrowiem.

Warsztaty z pierwszej pomocy wpiszą się na stałe w harmonogram zajęć w PSIESMAKI.COM bo uważamy, że taką wiedzę powinien zdobyć każdy właściciel psa i kota.

Kolejne warsztaty już we wrześniu. Śledźcie informacje na FB i nasz kalendarz!

Newsletter

Nadchodzące wydarzenia:

Brak wydarzeń

Facebook