Już po raz drugi PSIESMAKI.COM miały przyjemność gościć w swych progach Patrycję Kowalczyk oraz uczestników warsztatów " Od zera do pakera i sztuczki z Patrycją" organizowanych przez szkołę dla psów DREAMDOG.PL
W warsztatach wzięło udział 12 zespołów z psem oraz liczna grupa obserwatorów. Patrycję zna chyba każdy, kto choć trochę obserwuje świat psich sportów - ona i jej trzy border collie to mistrzowie psich sztuczek oraz freesbee.
Ale tym razem na naszych warsztatach sztuczki przegrały z ćwiczeniami na piłkach.
Wykorzytanie piłek rehabilitacyjnych w pracy z psem , wzmacnianie jego mięśni, poprawianie koordynacji ciała, świadomości posiadania czterech łap i zmysłu równowagi to stosunkowo nowa w Polsce forma aktywności, a jakże niezwykle przydatna - zwłaszcza dla psów sportowych czy po kontuzjach
Patrycja pokazała nam kilkanaście ćwiczeń, sposoby wykorzystania piłek, pomysły na rozwijanie poszczególnych partii mięśniowych u psów.
Uczestnicy chłonęli wiedzę, robili notatki, zdjęcia a psy dzielnie stawiały czoła wielkim, uginającym się pod łapmi piłkom.
To było bardzo ciekawe, rozwijające spotkanie i mamy nadzieję, że uczestnicy warsztatów wynieśli z nich wiele nowych umiejętności i spostrzeżeń oraz jesteśmy przekonani, że Patrycja odwiedzi PSIESMAKI ponownie.

Oficjalne zdjęcia wszystkich uczestników warsztatów oraz bogatą fotorelację przygotowała Dominika Krysiak PETS PR, zdjęcia będą udostępnione wszystkim zainteresowanym uczestnikom. 

Newsletter

Nadchodzące wydarzenia:

Brak wydarzeń

Facebook