W ostatni weekend wakacji w Warszawie odbyło się seminarium obedience prowadzone przez Magdalenę Łęczycką, instruktorkę, zawodniczkę obedience i agility, behawiorystkę,  osobę która w pracy z psami odnalazła swój sposób na życie i której liczne seminaria w Polsce i zagranicą cieszą się ogromną popularnością.

Obedience - inaczej posłuszeństwo sportowe  - dyscyplina gdzie oceniana jest dokładność, szybkość wykonanych zadań, komunikacja z psem, wrażenie ogólne jakie wywołuje startujący zespół - para pies i człowiek. 

Obedience to stosunkowo nowy rodzaj sportu kynologocznego ale między innymi dzięki takim osobom jak Magdalena zaczyna zdobywać coraz większą popularność. 

Jest to sport, w którym swoich sił mogą spróbować wszystkie zespoły psio-ludzkie,  a sukces zależy od wytrwałości, dyscypliny w treningu, ciągłego zdobywania wiedzy i doskonalenia komunikacji z własnym psem.

Cieszy fakt, że coraz większa grupa przewodników/ właścicieli zaczyna doceniać wartość, jaką niosą za sobą wspólne treningi i zauważają jak zmienia się relacja pies - człowiek wraz z czasem poświęconym na ćwiczenia. 

OLIVER'S Petfood oraz sklep PSIESMAKI.COM miał zaszczyt patronować temu seminarium, w którym udział wzięło 10 zespołów, na różnym poziomie zaawansowania. Każdy mógł liczyć na fachową poradę i wskazówki od Magdy, która chętnie dzieliła się z uczestnikami swoją wiedzą praktyczną i doświadczeniem.

Polecamy takie spotkania każdemu, kto swojemu psu chciałby zaoferować nie tylko kanapę i codzienny spacer ale również wyzwania sportowe !

Magdalena Łęczycka jest współwłaścicielem szkoły dla psów ANIMAG i prowadzi regularne zajęcia dla wszystkich chętnych w swojej szkole, w Warszawie.  Informacje o ANIMAG znajdziecie TUTAJ

Newsletter

Nadchodzące wydarzenia:

Brak wydarzeń

Facebook